6.Díl Life is tough

24. dubna 2009 v 20:07 | Blink |  Life is tough
nota6.Díl Life is toughnota


!!!! Přesunuto z blogu thesims-rs.blog.cz !!!!!
Bylo 7:50 ráno a já s chutí se těšila na první den ve škole. Do školy se jezdilo autobusem jenom pro studenty což jsem neznala . Tam kde jsem bydleli tak jsem jezdila do školy metrem nebo mě vzal táta ... no ve velkoměstě je to jiný.

No ale když jsem vycházela tak jsem viděla jak tam stojí autobus . Nezbívalo mi nic jinýho než útíkat. Další pak už nejede ...... snad na mě počká.

Když jsem dobíhala autobus tak jsem viděla Sarah a Kevina , ale nikde Chrise ... divný.
Sarah: Ahoj Kevine!!! Tak co ten večírek bude tam hodně lidí ???
Kevin : No snad jo doufám že se to tam rozjede ...hlavně že musím chodit do tý za*raný školy !
Chris: No Doprdele! Měl bych začít pravidelně běhat ....nemám vůbec žádnou fyzičku.. a do toho ještě ten zakázaný večírek.

Jen tak tak jsem doběhla .....Když jsem šla po schodech autobusu tak ten řidič se na mě blbě usmíval a pozdravil mě. Já taky něco zamumlala a sedla si. Pak to stihl i Chris a celou cestu do školy jsme kecali.
PO ŠKOLE
nota
Janet : Hele Keve nevíš proč nebyl v autobuse Chris.... Po škole se mnou rozloučil a pak se najednou vytratil....
nota
Kevin: No šel něco zařídit do města a pak se tu objeví....
nota
Janet: NO jak jako se pak tady objeví má mě vyzvednout..... xD jako né že bych k tobě nezvládla dojít , ale byli jsme tak domluvený.
nota
Kevin: No klid tak kdyžtak dorazíte bez něho ..... ve městě se třeba zdrží a příjde pozdějš.
nota Kevin : No prostě to nějak nehroť a hlavně klidně jdi v tomhle ohozu je stylovej a děsně ti sekne jako fakt vypadáš luxusně...
nota Janet: Ok tak zas nepřeháněj jako .... i když to oblečení mi přivez táta nedávno z New orleans. JO a hele jelikož nejsem přes počítače nestáhl by jsi mi ten film stmívání ? moc prosím.
nota Kevin: JO klidně tak pak mi dej prázdný disk a stáhnu ti to ....
nota Janet: Moc díky ! Tak já už se jít musím připravovat ... zdar!
Pak jsem hned pádila domů a šla si trochu poklidit v pokoji . Měla přijít Sally .
Po chvilce dorazila a pustili jsme se do oblíkání na tu párty.! Slíbila jse m Sally ,že jí něco pujčím od sebe . Moc se na to těšila že jsem museli jít rovnou na to ani jsme si dneska nepokecali ...při hodině se soustředí a je potichu ...ale jinak je moc fajn.
Začali jsem se přebírat v mích hadrech a vybírali co jsi vezmem na sebe. Máme obě stejný vkus na oblíkání.....takový ten styl "Punk" . Po chvilce vybírání si Sally skomibinovala topík který byl opravdu pěkný.
A já jsem tam furt štrachala a nic mě nenapadlo a tak jsem to prostě nehrotila a oblíkla jsem se to co mám ráda a je mi to pohodlný.notaSally: Tak co tomu říkáš ???
Jukla jsem na ni do zdrcadla a musela jsem říct ,že to opravdu Sally slušelo . Furt nevěděla jestli si to má vzít a váhala , já ji furt říkala že jí to moc sluší až tedy kývla .
Potom jsem šli na make-up . Já používám jen řasenku a lesk na rty. Sally ta si dělala černý linky a taky trochu lesku ne rty si dala. Pak jsme se nějak doupravovali a najednou se Sally nějak zarazila.
Otočila se ke mně a spustila.
notaSally: Hele jako nechci nic říkat ten komplet co máš na sobě tak je moc pěkný vážně , ale na párty se hodí něco pěkně praštěnýho a barevnýho ....
notaJanet: Já si to taky myslela , ale díky že jsi mi to řekla já furt nevěděla ,co si mám na sebe vzít ... tak si mám vzít to bílý triko ,co jsem měla předtím?
notaSally: No to by bylo fajn , ale spíš by to chtělo něco extra ulítlýho víš , aby všichni na tebe čuměli s otevřenou hubou.
nota
Janet: Něco mě napadlo ... mám jeden komplet , ale jako fakt hustej ... no jo ...spíš je to docela odvážný.
notaSally : NO a co nikam nejdem jen naproti ke kámošovi a tvůj táta stejně není doma tak to neřeš.
nota
Janet: JO asi máš pravdu tak já si to oblíknu.
Mezitím Sally vybírala doplňky a tak . Pak si ještě načechrala vlasy a upravila obočí. Když jsem byla hotová tak jsem na ni houkla a ona se otočila.
notaSally: TY voe to je jakko hustý.....(zůstala stát s otevřenou pusou xD)

notaPokračování příště nota

Diskuze : 1) Co si myslíte že na Sally vykoukne za TOP?
2) Stane se něco závažnýho na párty?
3) Dorazí vůbec Chris ...vyzvedne holky?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama